Ã–VRIGT / Diverse / Emaljskylt 7832319

nr 783 2319

Emaljskylt

Telegraf Telefon, längd: 92

Kondition: slitage, skador

Utrop:

300 kr

Såld:

150 kr

måndag 15 oktober 2012
kl 17:51:42

12/10 13:46:29 1      100 kr
15/10 13:49:00 2      Vinnande bud